Wiosenne Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie 8, 9, 10-latków.

Nasi najmłodsi zawodnicy wykorzystali szansę na sprawdzenie swoich umiejętności w zawodach, które odbyły się 30.04.21r. w CITYZEN na Wiosennych Wielkopolskich Rozgrywkach Pływackich 8, 9, 10-latków.🏊‍♀️🏊🏊‍♂️Pobite rekordy życiowe, cenna lekcja radzenia sobie ze stresem, debiuty naszych nowych zawodników.👧🧒👦Te wszystkie nowe doświadczenia nas budują i z każdymi zawodami jesteśmy mocniejsi. 💪💪UKS Sportowiec Oborniki reprezentowali: Maja Sarbaczewska, Zosia Walenciak, Patrycja, Surdyk, Jadwiga Nowicka, Jan Nogalski, Wojtek Pyssa, Jonasz Arciszewski. Dzieciaki! Gratulujemy Wam wspaniałych czasów i świetnej zabawy.🏅🏅Dziękujemy Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki za bardzo dobrą organizację zawodów dla najmłodszych w czasie pandemii.

Serdeczne podziękowania za zdjęcia dla Pani Katarzyny Sarbaczewskiej

Fotorelacja dostępna na naszym Funpagu na Facebook.
https://www.facebook.com/sporotwiec.oborniki