Zawody Pływackie w Lubaniu

Wróciliśmy do startów w zawodach pływackich… z bardzo dobrym akcentem! 😉🤩🤩🤩Zawody, w których rywalizowali nasi Sportowcy odbyły się w miejscowości Lubań w dniach 2-3 października. W zawodach uczestniczyło 400 zawodników z 31 klubów! 🤓🤓🤓
W piątek rywalizowali zawodnicy z roczników 2010 i młodsi. W kolejnym dniu zawodnicy z roczników 2009 i starsi. Mimo dużej liczby zawodników z mocnych klubów z woj. Dolnośląskiego🎖 i Wielkopolskiego nasi zawodnicy uplasowali się na bardzo wysokich miejscach:
🎖 I miejsce na dystansie 100 m st. dowolnym wywalczyła ALICJA SIEDLECKA. Dystans ten pokonała z czasem 1:10,14. Jest to czas lepszy od poprzedniego rekordu klubu 😉 (kat. 13 lat) 😍
🎖 II miejsce na dystansie 50 m st. klasycznym wywalczyła Zofia Plewa. (kat. 12 lat)😍
🎖 II miejsce na dystansie 100 m st. klasycznym wywalczyła Zofia Rosin. Czas w którym pokonała dystans (1:33,01) stanowi nowy rekord klubu 13 lat. 😍
🎖 II miejsce na dystansie 50 m st. dowolnym wywalczył MAREK DEKAŃSKI. Z czasem 36,11 ustanowił nowy rekord klubu. (kat. 10 lat)😍
🎖III miejsce na dystansie 100 m st. klasycznym wywalczyła ZOFIA PLEWA. (kat. 12 lat) 😍
🎖 III miejsce na dystansie 50 m st. klasycznym wywalczyła ZOFIA ROSIN. 😍🎖 III miejsce na dystansie 50 m st. motylkowym wywalczył MAREK DEKAŃSKI. Czas 42,50s od piątku stanowi nowy rekord klubu. (kat. 10 lat.) 😍
Ponadto w pierwszej 10-tce uplasowali się inni nasi zawodnicy:
IV m. ALICJA SIEDLECKA – 200 m st. dowolny – 2:33,02 – nowy rekord klubu. (kat. 13 lat.) 😍
IV m. KACPER REWOLIŃSKI – 50 m st. grzbietowy – 41,02s – nowy rekord klubu (kat. 12 lat) 😍
IV m. MARTA ORZECH – 100 m st. grzbietowy. 😍
V m. ALICJA SIEDLECKA – 50 m st. motylkowy – 36,85s – nowy rekord klubu (kat. 12 lat) 😍
V m. WOJCIECH PYSSA – 50 m st. grzbietowy. 😍
V m. WOJCIECH PYSSA – 50 m st. klasyczny. 😍
VI m. WOJCIECH GŁADECKI – 100 m st. klasyczny – 1:40,30 – nowy rekord klubu (kat. 12 lat.) 😍
VII m. MARTA ORZECH – 100 m st. dowolny 😍 (kat. 12 lat)
VII m. MICHAŁ SZYMAŃSKI – 100 m st. dowolny (kat. 13 lat.) 😍
VII m. KACPER REWOLIŃSKI – 100 m st. grzbietowy – 1:29,95 – nowy rekord klubu (kat. 12 lat) 😍
VII m. MAREK DEKAŃSKI – 50 m st. grzbietowy. 😍
VIII m. MIKOŁAJ GŁADECKI – 100 m st. dowolny – 1:17,28 – nowy rekord klubu (kat. 12 lat.) 😍